بلاگ

برای تحولات سال ۱۴۰۰ چه برنامه ای دارید؟

برای 1400 چه برنامه ای دارید؟
دسته‌بندی نشده

برای تحولات سال ۱۴۰۰ چه برنامه ای دارید؟

برنامه ریزی برای سال ۱۴۰۰!

کم کم داریم به پایان سال ۹۹ و آغاز سال ۱۴۰۰ نزدیک میشیم، یکی از کارهای مهمی که در ماه آخر سال میبایست انجام بدیم قاعدتا باید بررسی اتفاقات و ارزیابی عملکردمون در سال گذشته و در نهایت برنامه ریزی برای سال آینده باشه. به خصوص امسال که همه ما سال پرتلاشی رو پشت سر گذاشتیم و البته که سال ۱۴۰۰ آخرین سال قرن ۱۴ هست و ما درحال ورود به قرن جدیدی هستیم و نباید فراموش کنیم که دنیا هم به سرعت درحال تغییره پس بهتره حسابی خودمون رو براش آماده کنیم که بتونیم به تناسب تغییرات قرن، تغییرات اساسی را در خود و کسب و کارمون ایجاد کنیم.

تحولات گذشته

اما قبل از هرچیزی دوست داریم یکم درباره تحولاتی که توی سال گذشته پیش اومد و البته تحولاتی که فکر میکنیم در آینده قراره پیش بیاد با هم صحبت کنیم.

امسال کلی اتفاقات مهم افتاد که ممکنه خیلی از اونها با آنچه ما میخواستیم سازگار نبوده باشند اما در دل اون ها فرصت های بسیار زیادی وجود داشت که سبب شد افراد باهوش و موج سوار و موج ساز از افرادی که از موج ها جا میمانند و اسیر موج ها می شوند، جدا شده و فاصله آنها از یکدیگر فاحش شود.

عید رو با کرونا و قرنطینه شروع کردیم که در دل آن کلی فرصت مطالعه و خودشناسی وجود داشت که البته هنوز به آن عادت نداشتیم و بعضی ها این فرصت های طلایی رو از دست دادند.

پس این دو تا درس رو از کرونا و دورانش، نباید هرگز فراموش کنیم:

اول اینکه هر اتفاقی عین سکه دورو داره و اگر قراره موفق شیم باید بتونیم تهدیدات رو به فرصت تبدیل کنیم و از روی مثبت سکه بهره ببریم.

و دوم اینکه قدرت ماندگاری اتفاقات تلخ و بد توی ذهن ما بیشتر هست، به همین دلیل گاهی به سادگی اتفاقات خوب زندگی رو فراموش میکنیم و دو دستی میچسبیم به اتفاقات تلخی که تجربه کردیم که خب طبیعیه چون مغز ما برای بقا اینطور تربیت شده که اتفاقات تلخ رو به خاطر بسپره ازشون درس بگیره و درصورت تکرار مجدد اون اتفاق در کوتاه ترین زمان ممکن عکس العمل نشون بده و جون خودشو مارو نجات بده یادمون نره که داریم درباره ذهن ناخودآگاهمون حرف میزنیم، و با شناخت از این ویژگی ذهن خودمون میتونیم همواره از اتفاقات درس بگیریم و مثبت و رو به جلو زندگی کنیم و در گیر کلک های ذهن خودمون نشیم و هر روز بیشتر تلاش کنیم تا شرایط رو بگذرونیم

1400، با برنامه باش!

البته نباید از خیر اتفاقات عجیب و غریب دنیاهم بگذریم!

از اوج گرفتن ارزهای دیجیتالی(رمز ارزها) که به سرعت درحال رشد و جایگزینی به جای پول های رایج هستند! گویا قرار است در آینده نه چندان دور و شاید حتی در سال ۱۴۰۰ !! ما تمام پرداخت ها و دریافت هارو از طریق رمزارزها انجام دهیم. همونطور که اوبر اعلام کرده از این به بعد افراد میتونن هزینه تاکسی اینترنتیشون رو از طریق بیت کوین بپردازن البته بعضیا هم مثل آقای بیل گیتس ابراز نگرانی کردن! و افرادی که باهوش هستند به این سیگنال ها واکنش نشان میدهند و سریعا تغییرات را در خود ایجاد میکنند.

یه خبر که همین اواخر هم شنیدیم فرود آمدن یک هلی کوپتر و ربات جدید در سطح مریخ برای کاووش و پیدا کردن نشانه از حیات فعلی و یا نشانه ای که بیانگر این است که قبلا در این سیاره موجوداتی زندگی میکرده اند.

آخ گفتیم مریخ و یادم اومد ناسا اعلام کرده آدم فضایی ها واقعا وجود دارند!!!

چه سال پر هیاهو و جذابی داشتیم!!!

با دوستان که صحبت میکردیم میگفتن که امسال به اندازه ۱۰ سال اتفاق مختلف با خودش داشت در عین حال هرروز انگار به اندازه ۲ یا ۳ ساعت بود و به سرعت میگذشت یه جوری که به چشم برهم زدنی، رسیدیم به آخر سال ۹۹!

انقدر اتفاق زیاده که میشه تا فردا بشینیم و دربارش حرف بزنیم ولی خب باید ازشون بگذریم اکثر این اتفاقا الان به گذشته تعلق دارن و قطعه ای چیده شده از پازل زندگی به شمار میان! بهتره به درس گرفتن ازشون بسنده کنیم و بریم بچسبیم به حال و آینده

 

اول از همه بریم ببینیم الان کجاییم؟

اینکه بدونیم الان کجا هستیم و قراره به کجا برسیم هر دو به یک میزان اهمیت دارن چرا که ما برای مشخص کردن مسیرمون احتیاج داریم مبدا و مقصد رو بدونیم،شما میخوای اسنپ و تپسی هم بگیری یه مبدا میزنی و یه مقصد J بعد بعضی از دوستان بدون در نظر گرفتن مبدا میرن یه برنامه میچینن برای آینده …!!!

برنامشونم ممکنه خیلی خوب و پربار باشه ها، ولی چون برمبنای واقعیت های موجود زندگیشون نیست سرنوشت ۹۹ درصد این برنامه ها چیزی جز تنبلی در اجرا و به نتیجه نرسیدن نیست و این باعث میشه بشنویم که برنامه ریزی خوب نیست و من اصلا نمیتونم برنامه ریزی کنم اتفاقا با برنامه ریزی به هیچ جا نمیرسم و …!

کسانی که برنامه ریزی اصولی داشتن و با پایبندی به برنامه به خواسته ها و اهدافشون رسیدن اهمیت برنامه صحیح رو درک میکنن!

خلاصه که دوست من برنامه ریزی خوبه حتی شده یکبار یه برنامه اصولی رو امتحان کنید و تاثیرشو تو زندگیتون ببینید.

حالا باید یاد بگیریم چجوری برنامه ریزی کنیم تا به چیزی که میخوایم برسیم

اول از همه باید بریم ببینیم میخوایم چی باشیم؟

بعد بیایم ببینیم چی هستیم؟

مقایسه کنیم ببینیم چقد از کسی که الان هستیم تا کسی که میخوایم باشیم فاصله داریم.

سال نو، برنامه نو

میگم کسی که الان هستیم چون میگن شما برای موفقیت و پیشرفت باید عادت ها، باورها و رفتارهای فردی رو داشته باشید که در اون جایگاهه، پس باید بشینیم فکر کنیم اون جایگاهی که میخوایم داشته باشیم نیاز به چه عادت رفتار و باورهایی داره …

در حرکت  بعدی قدم هامونو برای رسیدن به اون نقطه مشخص کنیم قدم های سالانه و ماهیانه منظورمه…

و در نهایت میدونیم هرسال باید به کدوم نقطه برسیم که بتونیم به هدف های سالانه و بعد هدف غاییمون برسیم.

میتونید از دفتر های برنامه ریزی مخصوص ۱۴۰۰ که توی بازار هست استفاده کنید یا اگر حرفه ای هستید ژورنال بسازید.

تا اینجا به عنوان یک شخص باید خودتون رو قوی کنید تا بتونید توی کسب و کارتون هم موفق حاضر بشید.

ما آمیرالی ها یه اعتقادی داریم و میگیم فرقی نمیکنه شما صاحب یک کسب و کار با چندین کارمند باشید یا یه متخصص که برای یه شرکت یا سازمان کار میکنه، حرفه شما کسب و کار شماست، منبع درآمد شماست، پس باید توی کسب و کارتون قوی ظاهر شید و بهترین خودتون باشید تا موفق باشید.

صد البته که شما باید بتونید برای کسب و کارتون هم برنامه ریزی کنید تا اگر در مسیر موفقیت هست به این راه ادامه بده .و اگر نیاز به اصلاح داره بتونید اون رو اعمال کنید به خصوص که روند تغییرات توی سالهای اخیر خیلی سریع بوده و انتظار میره در آینده هم به همین شکل باشه، پس باید بتونیم چابکیمون رو حفظ یا تقویت کنیم و خودمون رو با تغییرات وفق بدیم.

پیشنهاد طلایی

ما در آمیرال برای عید  سال ۱۴۰۰ شما عزیزان برنامه هایی داریم که به صورت مرحله به مرحله در سایت بارگذاری خواهیم کرد تا شما عزیزان بتوانید از این فرصت طلایی بیشترین بهره وری را داشته باشید.

 

بریم که دنیای زیباتری را برای خود و دیگران بسازیم و صمیمانه متخصص شویم

 

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Compare
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping
Open chat
به راهنمایی نیاز دارید؟
سلام
میتونم کمکتون کنم؟